Firma GRAF Serwis (właściciel pakietu oprogramowania SQLogic) została założona w 1999 roku - jako kontynuacja działalności na rynku informatycznym od 1993 roku. Od początku istnienia firma zajmuje się produkcją oprogramowania do obsługi firm handlowych i produkcyjnych.

Głównym celem jakim kieruje się firma jest dostarczenie produktu łatwego do obsługi, szybkiego, z czytelnym zrozumiałym interfejsem. Pozornie na rynku występuje ogromna ilość tego typu produktów, lecz w praktyce większość z nich nie umożliwia szybkiej i wydajnej pracy. Produkty naszej firmy umożliwiają wyjątkowo szybką pracę przy użyciu samej klawiatury, przy zachowaniu wszystkich pozytywnych cech środowiska graficznego.

Drugim z zadań jakie postawiliśmy sobie jest zapewnienie natychmiastowego, kompetentnego serwisu. Nasi klienci są obsługiwani za pomocą internetu zarówno w zakresie bieżącej pomocy jak i szkoleń. Opracowana przez nas technologia pozwala na obsługę dowolnego stanowiska pracy w biurze klienta, prowadzenie bezpłatnych rozmów i szkoleń w całości poprzez internet.

Firma GRAF Serwis jest twórcą Systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem SQLogic. Oprogramowanie jest oparte o bazy danych SQL MS SQLServer, Unify SQLBase i platformę Windows 98/2000/XP/Vista/Windows7 32-bit i 64-bit. SQLogic jest skalowalnym systemem, którego możliwości można dostosować do wielkości przedsiębiorstwa.